ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Dotacja
Autor: AionOnline.com.pl

Serwis z którego korzystasz prowadzony jest „przez graczy dla graczy”. Mamy nadzieję, że dzięki niemu zdobywasz cenną wiedzę na temat gry i jest on dla Ciebie pomocny. Staramy się też zapewnić miło spędzony czas na naszym forum. Serwis i forum jest otwarty dla każdego użytkownika. Zapewniamy możliwość jego współtworzenia i wspólnie podejmujemy decyzje o jego przyszłości.

 
 

Potrzeba: 427zł
Zebrane: 424zł
Brakuje: 3zł

 
 

Wraz z popularnością strony, pojawią się pewna bariera. Utrzymanie serwisu kosztuje. Wraz ze wzrostem ilości użytkowników, zwiększa się generowany ruch i obciążenie serwera. Całościowy koszt utrzymania strony, w skali miesiąca, to w zależności od miesięcznego transferu (ruchu na stronie) do 150zł. Dlatego zwracamy się do jej użytkowników o pomoc, w zebraniu tych środków. Nawet jeśli tylko nieliczni użytkownicy wesprą budżet, na pewno uda się zebrać całą kwotę.

Przygotowaliśmy specjalny rachunek bankowy, służący gromadzeniu darowizn. Dodatkowo każdy użytkownik, który wesprze finansowo nasz serwis, uzyska specjalne wyróżnienie. Każda osoba która dokona wpłaty, otrzyma specjalną rangę na forum. Ranga „Darczyńca” jest wyróżniona oddzielnym kolorem nicka, oraz specjalną grafiką nad avatarem.

Wpłaty można kierować na rachunek bankowy:
 

Numer rachunku: 07 1140 2004 0000 3902 4933 8781

Kliknij by powiększyć wzór przelewu!

Nazwa:  AionOnline
Adres:  Puławska 53b
Kod pocztowy:  02-503
Miasto:  Warszawa

W tytule wpłaty prosimy wpisać „Darowizna Aion od [nick na forum]”. Dzięki temu zidentyfikujemy wpłatę i dopiszemy Twój nick do grupy „Darczyńca”. Jeśli wysyłasz przelew z zagranicy, numer BIC naszego banku to: BREXPLPWMBK

Darowiznę możesz też przekazać wysyłając SMS:


Wystarczy wysłać podaną treść SMS'em na podany numer, a następnie przepisać KOD otrzymany SMS'em zwrotnym w wyznaczone pole. Ceny SMS'ów to 2, 3 lub 5 zł + 22% VAT każdy. By przejść do formularza wysyłania SMSa, proszę nacisnąć obrazek symbolizujący sumę (2,3,5 zł). Operator usługi SMS pobiera ok. 40% prowizji od każdej transakcji. Dlatego jeśli nie stanowi to dla Ciebie różnicy, wyślij dotację przelewem. Wtedy cała kwota dotacji zasili budżet serwisu.

                    

Po wysłaniu SMSa, musisz wypełnić formularz, który pojawi się w nowym oknie. Jeśli wystąpią jakieś problemy, proszę wysłać prywatną wiadomość poprzez forum do administratora Avatarus. W wiadomości podajcie nr telefonu i przybliżoną godzinę wysłania SMSa. SMSy można wysyłać tylko z polskich sieci. Nie można też wysyłać SMSów z telefonów stacjonarnych które mają taką opcję.

Wszystkim potencjalnym darczyńcom oraz osobom wspierających rozwój strony z góry dziękujemy. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie rozwijać portal tak, aby spełniał Wasze oczekiwania :-)


Serwer hostuje serwisy AionOnline.com.pl, AionOnline.pl, InfinityOnline.pl i BladeAndSoul.pl.
Ewentualne nadwyżki przeznaczane będą na nagrody, w konkursach organizowanych
 dla użytkowników tych serwisów. Przekazujesz darowiznę zwolnioną od podatku.

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!