Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Pomoc» Gameforge live - program nie działa poprawnie
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Gameforge live - program nie działa poprawnie  (Przeczytany 3763 razy)
ExnicePL
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Luty 05, 2013, 00:46:30

witam . więc chciałem sobie popykać troszkę w aiona i pobralem gamforge live no ale jak zainstaluje ten program i odpale go to wyswietla mi sie ramka programu i wsrodku biało, dla pomocy dodam screena Uśmiech
tak bardzo chce w to zagrac bo widzialem gameplaye na yt a jestem fanem mmo ! i poprostu mnie nosi na ta gre Chichot
i mam pytanie dodatkowe czy w aionie jedno klikniecie myszki to jedno uderzenie czy to odbywa sie na tej zasadzie ze nasza postac sama sie bije my tylko uzywamy skili ?
ale priorytetem jest problem z gameforge prosze o pomoc Smutny
http://imageshack.us/photo/my-images/189/12151832.png/
z góry dzieki Smutny
Reklama
« : Luty 05, 2013, 00:46:30 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Pure
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Luty 05, 2013, 00:58:46

przeszukaj sobie forum, bylo 20x walkowane. Jak nie znajdziesz, to znaczy ze jestes za glupi na ta gre Uśmiech
ExnicePL
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Luty 05, 2013, 01:01:49

dzieki xd ale oceniaj siebie a nie luzdi , jestem nowy i nie mialem czasu zbytnio szukac dlatego pytam xd to oczywiste
ExnicePL
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Luty 05, 2013, 01:11:44

to moze inaczej wyczytalem troche i chcial bym sie dowiedziec jak zmienic jezyk w tym launcherze ?
Dalan
Ekspert

Rasa: Asmodians
Klasa: Gunner
Nick: Gangsterka
Legion: AFTERLIFE
Wersja: Ameryka
Serwer: [NA] Siel

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Luty 05, 2013, 17:35:10

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=14300.0

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=14309.0

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=14271.15

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=14236.0

W Dziale "Pomoc" Znalazłem 4 tematy w których masz opisany ten sam problem co ty.
Wystarczy tylko "chcieć" poszukać.

Tylko nawet po co szukać?  W tym samym dziale w którym stwarzasz kolejny śmieciowaty temat o tej samej tematyce co tematy powyżej masz już gotowe rozwiązania twojego problemu.  Dosłownie 2-3 tematy na dole pod twoim lub na kolejnej stronie są napisane.  To lenistwo,próbowanie kogoś wkurzyć czy może ślepota?

Gdybyś chciał odpowiedzi to nawet nie musiał byś śmiecić kolejnym tematem na forum domagając sie odpowiedzi od innych majac w podobnych tematach już odpowiedź.

Tacy ludzie jak ty potem sie dziwia że są trollowani bądz jest im zwracana uwaga ze coś im sie nie chce.
yvenes
Aktywny użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Ranger
Nick: Andi
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

Arrrr!

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Luty 05, 2013, 17:50:52

Dalan pewnie krocej szukal,niz Ty pisales ten temat.Cos nie wroze Ci przyszlosci w grze,tam nikt Cie nie podexpi,nikt nie zrobi za Ciebie questu,bedzie ciezko,zobaczysz...
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Luty 05, 2013, 17:58:23

Dalan pewnie krocej szukal,niz Ty pisales ten temat.Cos nie wroze Ci przyszlosci w grze,tam nikt Cie nie podexpi,nikt nie zrobi za Ciebie questu,bedzie ciezko,zobaczysz...

widze ze wolisz popierać ludzi tworzacych 20 tematów które juz były.Tak jak tutaj zwykły przykład tego że komuś sie nie chce tylko woli nagwazdać majac juz 4 gotowe tematy z odpowiedzią na jego problem.  Popieraj nadal takich ludzi.

Ja mam postacie na End game i gram w to już długo.Nie potrzebuje nawet pomocy swojego legionu jeśli juz mowa o pomocy.
marecki
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Gladiator
Nick: Yikmo
Serwer: [NA] Vaizel

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Luty 05, 2013, 18:00:17

a ja inaczej zinterpretowałem wypowiedź yvenes Mrugnięcie
Dalan
Ekspert

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Luty 05, 2013, 18:08:43

Jesli zwraca sie do 2 osób to warto rozdzielić oddzielne zdania do kogo są skierowane.Inaczej omyłkowo moga być też odebrane przez inna osobe jeśli o to ci chodzi   Mrugnięcie

Tak jak tutaj zrozumiałem jakby cały post był skierowany do mnie.Jeśli tak nie jest to mój błąd.Ale tak to odebrałem.
FoMOn
Ekspert

Rasa: Elyos
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Luty 06, 2013, 11:14:17

Luzik Dalan, yvenes pisał do założyciela tematu.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!