Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Coś o sobie
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 12
Drukuj
Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 30308 razy)
DarkStorm
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Assassin

IGNORUJ
: Luty 10, 2008, 03:07:20

Można by było zrobić taki temat żebyśmy się lepiej poznali. To ja pierwszy

Mam na imię Patryk mieszkam w Pile, lubię słuchać głośno dobrej muzyki szczególnie rock i metal, grać w gry strategiczne, cRPG, mmo i trochę w gry akcji. Lubię jeździć na rowerze, grać w kosza. Moimi ulubionymi zespołami muzycznymi są  Linkin Park, Papa Roach, Red Hot Chili Peppers, Adema, Disturbed, Poets of the Fall.

Coś w tym stylu

Jak są jakieś pytania to pytać
Reklama
« : Luty 10, 2008, 03:07:20 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
czuza
Użytkownik
**

;3

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Luty 10, 2008, 08:48:58

Hehe, to ja też się zaprezentuję:

Mam na imię Adrianna i mieszkam w Mysłowicach, mam 16 lat <rocznikowo 17 Mrugnięcie > i lubię słuchać muzyki, słodycze, anime, mangę, grać w koszykówkę, pływac jeździć na rowerze, spędzać czas z moimi przyjaciółmi i grać na kompie <jestem wielką fanką DiabloII>, uczę się języka japońskiego. Cieszę się że tu jestem Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

P.S. Jestem "debilem komputerowym", więc mam odnośnie tego pytanie:
Czy jak juz zcznie się gra będę mogła prosić użytkowników Aion-Onl o pomoc?
DarkStorm
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Luty 10, 2008, 09:54:06

Pewnie znajdą się osoby które będą pomagały innym w grze, więc nie ma się o co martwić. Widzę że jesteś ode mnie o rok starsza ^^
Hetman
Aktywny użytkownik

Rasa: Asmodians
Nick: Hetman
Legion: Raefa
Wersja: Europa

Raefa - Asmodians Legion

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Luty 10, 2008, 12:40:03

@czuza
rolą takiego forum jak te jest wymiana informacji , opinii i ogólnie rzecz biorąc wzajemna pomoc.
myślę, że nie masz o co się obawiać  Mrugnięcie
Dzikusek
Aktywny użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Luty 10, 2008, 15:42:43

Każdy miał coś o sobie napisać więc nie robić spamu w świeżym temacie ^^

Yo, mam na imię Michał, pochodzę z Czarnkowa [ okolice Poznania ] Uwielbiam mange i anime *__*
Kocham tez rozmaite mmorpg.. jestem fanem L2, Cs, CoD2, Gothica oraz prawie każdego Rpg ^^
na koniec dodam ze mam 20 lat i znalazłem w tym kraju dobrą prace Chichot A i jeszcze muzyka.. cóż.. klasyka, rap, hip-hop, pop, techno, dance, hardrock, woah.. ogólnie wszystko co wpadnie do ucha ^^

@Down

Nom.. spoko ^^ Tylko niech piszą o sobie ;p
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 19:43:21 wysłane przez Dzikusek » Zapisane
czuza
Użytkownik
**

;3

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Luty 10, 2008, 17:54:11

Wiecie co chłopaki... wzruszyłam się, kochani jesteście  Buziak Dzięki za wyrozumiałość.
Aven
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Luty 10, 2008, 19:59:47

Elo, mam na imię Mateusz, jestem z Wrocławia. Uwielbiam D&D , rpg i sporty walki. Muzyka? Gł. rock (Radiohead, Jose Gonzalez,Coldplay).

Hm. To tyle.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2008, 11:48:43 wysłane przez Aven » Zapisane
Vexilla
Aktywny użytkownik

Rasa: Czas pokaże
Klasa: Czas pokaże
Wersja: Czas pokaże
Serwer: Czas pokaże

chcę być wilkołakiem... i dobrze mi z tym...

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Luty 10, 2008, 20:46:27

student na UJ WFAIS IS I, jak ktoś nie wiem o co biega to nie ma co się martwić, nic straconego...

słucham różnej muzy: od oper i muzyki klasycznej oraz filmową, przez elektronikę i industrial, rock z lat 60/70/80, alternatywny, niekiedy progresywny, czy też starego punk rocka, do metalu poza głupim, bezmyślnym darciem się i bezsensowną, tępą nawalanka gitarową. od czasu do czasu wszystko co mnie zainteresuje, w kwestii muzyki nie mam żadnych większych upośledzeń umysłowych typu skreślanie czegokolwiek z góry, więc pojedyncze kawałki/zespoły z rapu/hh(głównie france)/regge/+to wszystko co nawet nie wiem jak się nazywa...
czy śpiewają po polsku, angielsku, francusku, niemiecku, portugalsku, hiszpańsku, rosyjsku, czesku to nie ma większego znaczenia...

co do gier to dużo nie gram ostatnio.. głównie MMORTS, czasem darmowe MMORPG, crpg, kiedyś managery, nie raz logiczne i inne dziwne...

ponad gry cenię sobie dobrą książkę i co prawda przez ostatnie 2 lata nie miałem dość czasu by czytać (co uznaję za swoistą porażkę) to literatura głównie fantasy i książki "interesujących" osób...

filozofia: powoli, lecz sukcesywnie poznają coraz więcej filozofii/poglądów/religii/mitologi i ect., nie tylko "uznanych" autorytetów, ale i "zwykłych" ludzi. co wiąże się z tym, że w wszelkich znajomościach liczy się dla mnie przede wszystkim rozmowa.
uwielbiam logikę, ale prawdopodobnie dzięki niej wylecę ze studiów...

na kompie siedzę średnio po 18h dobę. ostatni raz wyłączyłem laptop coś koło tygodnia po tym jak go kupiłem, co było dawno i nie prawda...

jestem facetem, ale na niektórych forach rozniosła się plotka, że jestem kobietą... wyprowadzanie z błędu stało się bardzo nużące i po prostu nie chce mi się...

poza tym:
jestem no-lifem...
straszliwym trollem...
chamem, prostakiem, człowiekiem o płytkiej osobowości, bufonem, "egoistą i egocentrykiem", niekiedy "typowym" facetem, internetowym trans, z1ym modem, mr. przemądrzałym, nieciekawym typem, "praktykującym szatanistą"  i ect co tylko ktoś wymyśli...
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2008, 23:46:46 wysłane przez Vexilla » Zapisane
DarkStorm
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Luty 10, 2008, 21:53:01

O Vexilla jak się rozpisałeś Język
Tiffa
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Luty 12, 2008, 17:37:49

Ja mam na imię Ola Chichot i jestem jakby nie patrzeć kuzynką i "the best friend" Czuzy i ja znalazłam Aion'a a ona sie rzuciła....ciesze sie bo w Lineage 2 ze mną nie chciała grać. Uśmiech A tak wogóle to mam 16 lat i mieszkam w Jaworznie Uśmiech . Lubie ogólnie wszystko to co Ona (Czuza) bo razem spędzamy czas. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Buziak Mam nadzieje że mi sie fajnie będzie grało.  Duży uśmiech Uśmiech
DarkStorm
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Luty 12, 2008, 19:13:48

Witam cię na forum Tiffa
czuza
Użytkownik
**

;3

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Luty 12, 2008, 19:34:29

Witaj Olciu moja kochana, możesz być pewna, że w Aiona będę z Tobą grać obiecuję  Buziak  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2008, 10:32:02 wysłane przez czuza » Zapisane
Wolvi
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Luty 18, 2008, 21:38:31

Witam wszystkich Język na imię mi Rafał Uśmiech uwielbiam ogladac anime, czytac mange, sluchac dobrej muzyki (ostatnio glownie power metal; sonata arctica, hammerfall), rocznikowo 18 lat, nalogowo gram w Guild Wars, grywam na gitarze. Uwazam, ze jestem osobą sympatyczna, przyjacielska i w ogole duszą twoarzystwa Język coz, mam nadzieje ze milo bedzie nam sie czekalo na Aiona i ewentualnie gralo w niego Uśmiech
Aven
Użytkownik
**

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Luty 18, 2008, 22:00:18

Witaj Wolvi.

Btw. fajny avatar  Chichot
Wolvi
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Luty 18, 2008, 22:10:28

thx ^^" a zeby nie bylo spamu cos dopowiem: w liceum moj profil to mat-fiz, uwielbiam komputery, gry mmo to raczej oczywiste, inaczej by mnie na tym forum nie bylo Mrugnięcie  ulubiony kolor: niebieski o.O chyba to wszystko ;p zawsze osoby zainteresowane moga wyslac pm i zapytac o numer gg czy cos Język
Strony: [1] 2 3 ... 12
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!