Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Inne gry» Overwatch
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Overwatch  (Przeczytany 3015 razy)
Hyuubaato
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Listopad 08, 2014, 16:42:22

Mam nadzieję, że każdy wie o co chodzi.

Overwatch to nowy tytuł od Blizzarda (wyciągnięty z innej, odwołanej gry - Titan), na który leci masa hejtu. A co myślicie wy na jego temat?

Tak jak nie przepadam za shooterami, tak jak MOBA mi się przejadły... to połączenie tych dwóch genre'ów mnie zaciekawiło. Chętnie spróbuję zagrać, gdy wyjdzie. (Szkoda, że nie planują tłumaczyć na polski... może bym się załapał do pracy xD. Nadzieja jest jedynie w kreskówce na podstawie tej gry, ale to tylko spekulacje.)

Szkoda jedynie, że to nadal nic rewolucyjnego. Blizzard chyba się wypalił i podąża za trendami.
Hearthstone - efekt rosnącego zainteresowania karciankami
Heroes of the Storm - efekt boomu na MOBA
Overwatch - kontynuacja boomu na MOBA w połączeniu z nieustającą popularnością strzelanek

Widać, że Blizzard zauważył kryzys dotyczący gier MMORPG i nie skupia się już na WoWie.
Reklama
« : Listopad 08, 2014, 16:42:22 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Amzz
Ekspert

Serwer: [PL] Barus

ლ(^_^ლ)

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Listopad 08, 2014, 16:56:48

Za Blizzardem nie przepadam, ale trailer tej gry przypadł mi do gustu. Na pewno spróbuję.
Summoner
Reżyser
Ekspert
*

Rasa: Elyos
Klasa: Cleric
Nick: Exeter
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Spatalos

Odpowiedz 2 : Listopad 11, 2014, 01:15:38

Blizzard - gra będzie nastawiona na grube $$$$$, będzie prezentować ubogi content i gameplay dla casuali. No thx Chichot
ahmed
Darczyńca
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Listopad 11, 2014, 08:09:50

Blizzard - gra będzie nastawiona na grube $$$$$, będzie prezentować ubogi content i gameplay dla casuali. No thx Chichot

+100 do agility!
Aiyoku
Ekspert

Klasa: Gladiator
Nick: Na imię mi legion, bo nas jest wielu
Wersja: Korea

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Listopad 11, 2014, 11:33:14

polityka blizzarda, zapowiadaja gre ktora ma wyjsc za 2 lata, wychodzi za 4 i kosztuje XXX $$$ - tak wciaz 1 miejsce na czarnej liscie nawet rockstara przebija
Asag
Ekspert

Rasa: Asmodians

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Listopad 12, 2014, 16:40:01

polityka blizzarda, zapowiadaja gre ktora ma wyjsc za 2 lata, wychodzi za 4 i kosztuje XXX $$$ - tak wciaz 1 miejsce na czarnej liscie nawet rockstara przebija

Z tego co mi wiadomo to nie wiadomo jeszcze jaki będzie model ekonomiczny, nie wykluczone że f2p jak HS.
Poza tym nie zapowiadali żadnej gry (bo to nie Titan który został anulowany) więc premiera (która ma być bliska) raczej niespodziewana a nie opóźniona.
Po trzecie nawet gdyby był poślizg to lepiej według mnie poczekać i dostać grywalną grę. Niestety trend jest teraz taki że wydaje się jakieś pieprzone alphy byle szybciej a grywalne robią się dopiero po 10 patchach naprawiających niedoróbki.
Karadras
Zaawansowany użytkownik

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Listopad 13, 2014, 12:02:00

Jak dla mnie nie ma w niej nie rewolucyjnego, są ciekawsze fpsy na rynku f2p, i zaś ta nudna cukierkowa grafa, gra dla 10 latków ? już mi się to znudziło rly. Blizza stać na coś o wiele, wiele lepszego, jak dla mnie najgorsza gra blizza.

Moje odczucie przy prezentacji tej gry na blizzconie, blizzard nie ma chyba pomysłu na dobrą grę i poszli w jednym kierunku za całą resztą, a zawsze miał swoje, odbiegające od wszystkich dobre pomysły. Blizz = CityInteractive Chichot

Ktoś wspomniał że blizz nie skupia się na wowie, moim zdaniem ostatnim czasie właśnie ma większe skupienie na wow, kolejne dodatki o czymś świadczą, zostawili titana i nadal rozwijają wowa, a w sumie szkoda, chciałbym nowe mmorpg od blizza, ale już bez wowowej grafy, ale jak ktoś napisał, blizz trzesie chyba dupą i boi się wyskoczyć z nowym mmorpg.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2014, 12:07:13 wysłane przez Karadras » Zapisane
Summoner
Reżyser
Ekspert
*

Klasa: Cleric
Nick: Exeter
Serwer: [EU] Spatalos

Odpowiedz 7 : Listopad 14, 2014, 17:05:36

Ja nie wiem jakie Blizz miał swoje dobre pomysły? Oświeć proszę Chichot
Sob
Ekspert

Klasa: Assassin
Nick: Sob
Serwer: [EU] Perento

Position in queue: 9999/9999

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Listopad 15, 2014, 19:50:31

PRZECIEŻ ZROBIŁ PIERWSZEGO NA ŚWIECIE MMORPGa I RTSa, NIE?!

#blizz #fanboi #plz #share #on #twitter #and #fb
Swoją drogą widzę, że ostatnio(?) marketing blizza opiera się na zaspamowaniu całego twittera i fb swoimi syfiastymi pseudo-głosowaniami albo prośbami o klucze do beta testów. Oryginalności jest w nich tyle co w "naszej klasie".
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2014, 19:52:08 wysłane przez Sob » Zapisane
Hyuubaato
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Listopad 16, 2014, 12:47:08

Sob, nie zapominaj o Dungeon Crawlerach i Hack&Slashach.

A jak widzę, że coś wymaga Facebooka albo Twittera albo innego wrzodu na dupie, to mnie krew zalewa. #TakFajnieGadaSięZKimśKtoJestPrzyklejonyDoKomórki  O, sorry... SMARTPHONE'a. Bo przecież wszystko jest już takie smart i takie face, że po co komu człowiek?

O głosowaniach się nie wypowiem. Jeżeli ktoś śledzi Heroes of Might and Magic VII, to wie, że z tego nic dobrego nie wynika.
PaprykarzSzczeciński
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Assassin
Legion: Insanity
Wersja: Ameryka
Serwer: [NA] Israphel

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Lipiec 04, 2016, 11:10:03

Gram, mainuję złomiarza.
Hyuubaato
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Lipiec 05, 2016, 09:47:08

Ja postanowiłem poczekać na pierwsze streamy (z bety) i opinie. Rezultat jest taki, że nie kupuję, nie interesuje mnie to i wolę trzymać się od tego tytułu z daleka.
Gachoy
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Czerwiec 13, 2018, 13:17:39

Gram, mainuję złomiarza.
daj swoj nick! moze pogramy razem
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!