Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Ogólna dyskusja» Czy jest sens grać solo?
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Czy jest sens grać solo?  (Przeczytany 1222 razy)
Anjra
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Bard
Nick: Barella
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

Gram i gram i gram

IGNORUJ
: Grudzień 31, 2015, 06:56:30

Otóż... Od ok. tygodnia mam 65 lvl. Jako jestem "świeżakiem", nikt nie chce mnie do grupy, gdyż mam na razie słabszą broń, a do legionu z TS też mnie nie chcą, bo jestem jeszcze gimbusem D:. Udało mi się namówić jedną osobę, by zagrała ze mną w Aiona, ale chcąc nie chcąc wybrała Asmodianów, podczas gdy ja jestem Elyosem. Z gry nie zrezygnuję choćby się waliło i paliło, lecz po prostu nie jestem w stanie faktycznie grać w nią w grupie. Solo czuję się lepiej, lecz niemalże wszystkie instancje są grupowe, więc... Czy jest jakikolwiek sens grać w Aiona solo? Czy powinnam zakończyć grę, skoro nic nie robię z kimś w grze, chcąc nie chcąc MMO?
Reklama
« : Grudzień 31, 2015, 06:56:30 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
yvenes
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Cleric
Nick: Andi

Arrrr!

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Grudzień 31, 2015, 08:18:45

Graj, baw się i lej na to co mówią inni. Rób z randomami jakieś latwiejsze instancje, dzięki zrobisz eq, a przede wszystkim trochę zarobisz ( jakieś Rentusy, czy co to tam sie teraz robi ).Nic Ci to nie szkodzi, te pół godziny na instancje z grupą jakos przemęczyć możesz .  Swoją drogą to trafiałaś na dość nieogarnięte legiony, jeśli Ci dziękowali na samym początku.Choć faktycznie...przecież to tylko Barus.... Na pewno trafisz z czasem na jakiś legion w którym poczujesz się dobrze Mrugnięcie
gobo
Darczyńca
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Sorcerer
Nick: Meggi
Legion: Divergence
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Grudzień 31, 2015, 12:50:43

Takich jak Ty są dziesiątki w grze. Wszyscy kiedyś zaczynali. Jeśli nie będziesz zachowywał się normalnie (nie kradł, nie wyzywał, nie psuł gry innym) wcześniej czy później znajdziesz kompanów z którymi będziesz się wspólnie bawił. Póki co, tak jak poprzednik pisał, zarób  trochę grosza, zdobądź lepsze EQ które jest niezbędne na trudniejsze instancje. Bez tego będziesz padał jak mucha a tym samym stajesz się utrudnieniem dla reszty grupy. Powinieneś też ich zrozumieć. Chociaż trafiają się ogarnięte, w porządku osoby które tworząc party zostawiają jedno miejsce dla tzw. nooba. Bardzo podoba mi się takie zachowanie. Niestety są to wyjątki.
Aiko
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Luty 13, 2018, 14:04:07

Dokladnie! Kazdy kiedys zaczynal:D graj tak jak Tobie wygodniej i miej z tego fun i zajawke Chichot:D:D
Botrald
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Gladiator

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Luty 14, 2018, 12:23:04

Odpowiedziałeś na posta z 2015 roku. To forum jest prawie martwe (a szkoda bo nie ma moderacji z Gameforge'a i można było się więcej dowiedzieć niż na oficjalnym).
rasztyk
Nowy Użytkownik
*

Klasa: Scout

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Luty 21, 2018, 15:21:06

ZAWSZE jest sens grać.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do: