Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Społeczność» Off-Topic» Imieniny
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Imieniny  (Przeczytany 1339 razy)
tobek001
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Maj 28, 2016, 19:19:37

Kłaniam się,

Jestem ciekaw czy u was celebruje się imieniny? Ja jestem ze śląska i jest to tradycja dość ciesząca się popularnością, zwłaszcza wśród moich bliskich. Piszę, gdyż mam wrażenie, że święto to zanika poza śląskiem. Co sądzicie? Naszło mnie na taki temat, bo dzisiaj imieniny ma mój kolega o nietypowym imieniu Wilhelm. Dzwoniłem złożyć mu życzenia i był zaskoczony, że pamiętałem, bo poza mną zadzwonili tylko jego rodzice. Ehh... starzeję się. Daty imienin można sprawdzić klikając w ten adres.

Mimo rosnącej popularności elektroniki i wrzucania wielu rzeczy np. do telefonu, popularność kalendarzy ściennych wciąż jest duża. Przyrządami, które najbardziej ucierpiały na rosnącej popularności smartfonów są urządzenia takie jak zegarek, aparat fotograficzny czy nawet kompas. Również kalendarz jest wbudowany w niemal każdy telefon, więc teoretycznie nie jest on potrzebny w wersji papierowej. Jednak kalendarz ścienny pełni nie tylko funkcję informacyjną, lecz także ozdobniczą. Wiele kalendarzy łączy w sobie zarówno informacje na temat wydarzeń w ciągu roku jak i plakat. Kalendarze w zależności od tego czy są jednostronnicowe lub wielostronnicowe zawierają najróżniejsze obrazki przedstawiające pejzaże, zwierzęta, samochody czy piękne kobiety. Nawet ludzie nie korzystający z takiego kalendarza mają go zawieszanego na ścianie, ponieważ jest integralnym elementem wystroju wnętrza. Wiele firm zleca druk kilku tysięcy tego typu kalendarzy każdego roku i rozprowadza za darmo, celem promocji marki. Ludzie otrzymawszy kalendarz za darmo, nie zastanawiając się nad tym specjalnie, przywieszają na ścianę, bo skoro już jest, to po co wyrzucać, a nuż może się przydać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2016, 14:42:05 wysłane przez tobek001 » Zapisane
Reklama
« : Maj 28, 2016, 19:19:37 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

Wersja: Europa

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Maj 29, 2016, 08:25:03

W dzisiejszych czasach takie rzeczy zanikają. Ludziom o urodzinach znajomych, bliższyh czy dalszych przypomina komunikat na facebooku. Świat się zmienia, powoli ale jednak. Dobrze jednak, że są ludzie, dla których ważne są imieniny, wysyłanie kartek świątecznych itp. rzeczy.
Hyuubaato
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Maj 29, 2016, 11:38:01

Zawsze nie uznawałem tego święta. Imię to imię. Służy temu, by jakoś się do człowieka zwracać. Święto ksywki też mamy obchodzić?
JessyJames
Darczyńca
Ekspert
*

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Maj 30, 2016, 16:07:19

Co kto lubi.
Kerrigaan
Kerrigaan
ModeratorPlus
Ekspert
*

Rasa: Elyos
Klasa: Gladiator
Nick: Kerrigaan
Legion: I Knew You Were Trouble
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Czerwiec 01, 2016, 14:48:50

Już widzę jak ludzie masowo zapełniają kalendarz ksywkami hehe Zwłaszcza tymi wyjątkowymi jakie można spotkać na Barusie xD, a wracając co tematu to nigdy nie obchodziłem imienin, jakoś nie czułem aby było to jakieś ważne wydarzenie w moim życiu.
Botrald
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Gunner
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Czerwiec 02, 2016, 08:34:30

No ja nie mam problemu, bo imieniny i urodziny obchodzę tego samego dnia. Ale o imieninach najbliższych pamiętam zawsze
q1aser
Nowy Użytkownik
*

Pozdrawiam

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Sierpień 03, 2016, 18:24:43

Co tu celebrować? Znajomi złożą życzenia i tyle. Przeciez nie bedziemy z tej okazji robić imprezy, wiadomo - co innego w urodziny Mrugnięcie
mal31
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Wrzesień 08, 2017, 10:44:10

ja do tej poty mam problem i nie pamiętam kiedy dokładnie mam imieniny, zazwyczaj przypominają mi rodzice. Fakt to święto zanika i chyba nic z tym nie zrobimy
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!