Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Ogólna dyskusja» Czy warto wracać do gry? 2017
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Czy warto wracać do gry? 2017  (Przeczytany 698 razy)
inssu
Zaawansowany użytkownik

Rasa: Elyos
Klasa: Spiritmaster
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Anuhart

IGNORUJ
: Sierpień 10, 2017, 09:17:08

Tak się zastanawiam czy warto jest wracać do gry bo podobno namieszali i zmienili wszystko..
Jest sens? Czy Aion to już nie to samo?
Reklama
« : Sierpień 10, 2017, 09:17:08 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Hyuubaato
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Sierpień 12, 2017, 17:22:03

Polski server wystartował! Więcej nie powiem, bo nadal nie zagrałem.
inssu
Zaawansowany użytkownik

Klasa: Spiritmaster
Serwer: [EU] Anuhart

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Sierpień 12, 2017, 19:21:07

Ale czy warto jest grać bez wydawania real $$ bo dla mnie to bez sensu Uśmiech
A w ogóle to jak zarabiać teraz w tej grze?
Livo
Darczyńca
Ekspert
*

Klasa: Cleric
Nick: Livo
Legion: Fantasy
Serwer: [EU] Nexus

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Wrzesień 07, 2017, 16:12:52

Polecam i zapraszam na nowy polski serwer - Miren. Brakuje trochę graczy, zwłaszcza po stronie Elyos. Jednak atmosfera jest przyjemna. Odwiedziłem serwery TeamSpeak kilku legionów i zawsze spotykałem symatycznych ludzi z poczuciem humoru, chętnych do pomocy innym. Co więcej aktualny patch sprzyja powrotom czy też po prostu graniem od początku. Lvluje się zdecydowanie szybciej oraz nie ma problemu z farmieniem kinah. Nawet "niedzielny gracz" sobie poradzi. Wystarczy robić Lunę, Rift, Kumuki co drugi tydzień, weekly questy w Reshancie i czyścić mobki w instancjach, gdzie exp został drastycznie podniesiony. Dla bardziej ambitnych można robić to solo/duo, w zależności jaką postacią gramy. A co do kinah, można śmiało sprzedawać mighty supplementy do NPC, z LoK i GoK dostaje się ich tak dużo, że nawet po wykorzystanie limitu sprzedaży przedmiotów do NPC, można odłożyć trochę suppli na późniejsze ulepszanie setów. Od patcha 5.6 APES + mighty supp daje nam 100% szansy przy enchantowaniu. Co prawda została zmniejszona szansa na wbicie o więcej niż +1, jednak przynajmniej mamy pewność, że nie stracimy ulepszanego przedmiotu. Jak ktoś ma trochę więcej czasu np w weekendy, to polecam zrobić 7 altów z 10lvlem i chodzić nimi na weekly Lune. Po 7 takich run'ach na każdej postaci, czyli 7 tygodniach, dostaniemy woreczek z 60 manastone'ami +6.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!