Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Klasy» Priest (Cleric/Chanter)» Chanter - macc a losowość stunów
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Chanter - macc a losowość stunów  (Przeczytany 52 razy)
Reinholt
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Grudzień 07, 2017, 02:51:34

Hejka,
na wstępie zacznę, że przeszukałem tony internetu i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, a wygląda on następująco : Sugerując się dużą ilością ludzi mówiących "hurr durr dla chantera im więcej macc tym lepiej siadają stuny" zacząłem wbijać do setu 75 ap'kowego kamienie accuracy ( z czym bardzo przesadziłem xD, ale mniejsza o to ). Posiadam bygonke +15 połączona z ap'kówką 75 + reszta setu na 75 lvl ap. Osiągam ok 2900 macc co jest ilością mocno przesadzoną ( przynajmniej teraz sobie z tego zdaję sprawę ), ale idąc tokiem myślenia "im więcej macc tym lepiej wchodzą stuny" miało to jakiś sens. Otóż tutaj jest dość spory problem xD, bo stuny są na prawdę mega randomowe. I to nie jest tak, że biję się z jakimiś wygearowanymi potworami i te stuny nie siadają albo że mają odpalone resisty na nie (np. glad bądź templar ). Czasami stuny potrafią wchodzić jeden za drugim, czasami wchodzi 1 na 5 i to w tą samą osobę. Testowałem dzisiaj nawet jak to wygląda kiedy próbuję zestunować kogoś w gearze i po tym jak go sciągnie. I co jest śmieszne ? Że posiadając 2900 macc stuny w rozebraną osobę powinny wchodzić praktycznie zawsze - a wchodzą równie randomowo jak ktoś jest ubrany. Pytałem się również kilku osób odnośnie tego przypadku. Zdania również są podzielone, niektórzy twierdzą, że jest to randomowe, inni że jednak to zależy od macc. Na swoim przykładzie jestem śmiało w stanie powiedzieć że macc jest mimo wszystko nie tak bardzo użyteczną statystyką dla chantera. Teraz pytanie zasadnicze : Jest ktoś kto jest w stanie mi to wszystko wytłumaczyć ? Chodzi oczywiście o dwa skille: Soul Strike oraz Infernal Blaze (jeżeli dobrze przytoczyłem je po angielsku ). Czy jednak opis który daje jasno do myślenia, że "cel jest z pewnym prawdopodobieństwem ogłuszany" jest randomowy czy jednak macc modyfikuje tą szansę.

Z góry przepraszam za ten cały chaos! I dziękuje za wszelkie rady! Uśmiech
Reklama
« : Grudzień 07, 2017, 02:51:34 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!