Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Klasy» Mage (Sorcerer/Spiritmaster)» Mag - eq na 66+ ogólne rady/build
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Mag - eq na 66+ ogólne rady/build  (Przeczytany 1327 razy)
rupero
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Grudzień 22, 2017, 17:30:52

​Witam,

Piszę tego posta z racji iż nie doszukałem się w 1 temacie informacji które chciałbym uzyskać na temat maga, wszystko jest porozrzucane a nie łatwo to pojąć jeśli stosunkowo jestem nowy w grze Mrugnięcie

Mianowicie bardzo prosiłbym o udzielenie mi informacji/rady na temat sorca:

1. Jaki set robić do pve/pvp po wbiciu już 66+ lvl ( aktualnie mam 69 a w ogóle praktycznie nie mam seta, bo nie wiem skąd go wziąć) Jaki polecacie i jak go zdobyc, co trzeba zrobić/robić.

2. Jaki build na maga pod dps, jakich skilli używać żeby było jak najbardziej wydajnie z mana i żeby nie padać dość szybko z racji braku hp/mp

3. Gdzie zdobyć itemy typu piórka etc.

4. Gdzie najlepiej expić, farmić kinah (z goldem kiepsko)

Póki co to tyle, bo pytań jest cała masa a wszystko na raz to za dużo, te pytania w tym momencie mnie najbardziej ciekawią i byłbym wdzięczny gdyby znalazł się ktoś kto mi to szczegółowo wyjaśni właśnie tutaj w tym temacie Mrugnięcie
Reklama
« : Grudzień 22, 2017, 17:30:52 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
RainuSM
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Spiritmaster
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Marzec 04, 2018, 18:29:35

1. Jeśli chodzi o set do pve to Holy Apollon (czytaj.: Święty Apollon najlepiej kupić od kogoś lub z brokera zaoszczędzisz przynajmniej czas)  set pvp na początek set za Abyss Points ( Punkty Otchłani ) oficerski póki nie uzbierasz na Set Pretora Wysokiej Gwardii + lvl.

2. Jeśli chodzi o skille to niewiele mogę dodać odnośnie Sorca bo niewiele nim grałem ale dam ci mój zestaw stygm pod pve jak na razie ( składałem to pod jak największy damage):

http://aion.mouseclic.com/tool/stigma?lang=pl

3. Piórka możesz kupić od innych graczy bezpośrednio lub z brokera lub jeśli chcesz nie ulepszone to w stolicy twojej frakcji znajduje się npc który sprzedaje Piórka. Wystarczy że na tablicy informacyjnej znajdującej się w stolicy odszukasz npc Modyfikator Piór Władcy

4.  W obecnej aktualizacji najlepszym sposobem i najłatwiejszym na zdobycie kinah jest robienie instancji Biblioteka Wiedzy i Ogród Wiedzy następnie sprzedawanie do npc ( nie na brokera ) suplementow tam zdobytych. Jeden Run wystarczy aby zarobić ponad 100kk ( czyli ponad 100 milionów kinah )
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2018, 18:35:54 wysłane przez RainuSM » Zapisane
Botrald
Użytkownik
**

Rasa: Asmodians
Klasa: Gladiator

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Marzec 06, 2018, 08:58:35

Na magusach się nie znam, więc odpuszczę sobie.
- co do piórka. W stolicy frakcji kupisz tylko zwykłe i w dodatku bez plusa za ok 100 milionów. Na broku za tą kasę dostaniesz +7. Jednak zwróć uwagę na fakt, że zwykłe piórko nawet podbite to słabe wzmocnienie postaci względem złotego piórka. Polecam zdobyć kinah na zakup nawet zwykłego ale złotego piórka. Chyba, że faktycznie będzie bardzo tanie i będzie miało służyć jako opcja tymczasowa. Na pewno nie kupuj piórka od npc w stolicy bo to strata kasy.

- co do zarobku. Suple z Biblioteki i Ogrodu jak najbardziej. Jeden run z Biblio to 400 suplementów (ok 60kk kinah). Z ogrodu różnie, raz więcej, raz mniej. Przy sprzedaży trzeba pamiętać jednak o limitach. Tygodniowo możesz sprzedać npc-kom w grze różnych rzeczy za około 113kk. Nie jest to powalająca kwota, ale warto przed północą we wtorek (reset limitu) skorzystać. Najwięcej idzie zarobić na handlu na broku rzeczami przydatnymi dla innych graczy. Jak nie masz gearu żeby je zdobywać z trudnych instancji, to trzeba pokombinować. Od 66 poziomu będą Ci dochodzić zadania na zbieranie różnych rzeczy. Są to dzienne questy które robi się mega szybko a za każdego będziesz dostawał niecałe 2 kk. Na 72 lvl-u odblokują się wszystkie i dziennie to ok 18kk. Można też kupić za 1.7kk worki z materiałami do craftu. Otworzyć i zawartość sprzedać. Nie są to powalające kwoty, ale sprawiają, że systematyczne granie będzie zwiększać Twój zasób kinahów. Sposobów na zarobek jest mnóstwo, ja tylko wymieniłem kilka. Sam osobiście zarabiam na sprzedaży np. Mountów, scroli czy potek z craftu.
Szamponer
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Maj 08, 2018, 12:24:28

A kto teraz gra Magiem? Tylko nieliczna społeczność Aiona Język
Botrald
Użytkownik
**

Rasa: Asmodians
Klasa: Gladiator

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Maj 11, 2018, 07:57:45

Że co?. Magów sporo. Sorc, wykręci największy dmg w grze. Dobry do pve i dzięki dużej ilości stunów do pvp. Mi osobiście klasa nie podchodzi, bo nigdy takimi nie grywam, ale ludzie potrafią magiem wyczyniać cuda.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!