Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Questy» [Elyos][14 lvl] Badanie Krallów Marmei
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: [Elyos][14 lvl] Badanie Krallów Marmei  (Przeczytany 188 razy)
abigail
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
: Kwiecień 14, 2018, 10:49:40

Cześć!

Mam sporą zagwozdkę z tytułową misją. Muszę znaleźć amulet Dudaki tylko... no właśnie. W treści polecenia jest napisane, że mam zacząć go szukać w Kopalni albo Osadzie Dukaki.
Teraz nie wiem czy właśnie po zabijaniu tych Dukaków owe amulety powinny dropować?
Kolejny dzień katuję tego questa i już nie wiem, a nic nie leci :/
Jakieś wskazówki???
Reklama
« : Kwiecień 14, 2018, 10:49:40 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
RainuSM
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Spiritmaster
Nick: Sweetfear
Legion: Memoria
Wersja: Europa
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Kwiecień 14, 2018, 22:59:02

Powiem tak: niepotrzebnie robisz tego questa, jest to quest niebieski który daje najmniej expa więc nie warto ich robić jeśli nie musisz. Przydają się one tylko gdy brakuje ci expa do kolejnego lvla a nie masz obecnie innych questow do zrobienia. Lepiej rób questy Kampanijne ( Złote) i Ciemnoniebieskie, lepiej na tym wyjdziesz. No chyba że chcesz je robić. Co do questa to nie pamiętam jak go wykonać gdyż jak już napisałem po patchu 5.0 i podniesieniu max lvla z 65 do 75 te questy stały się zbędne ale podejrzewam że amulety dropi z mobow w osadzie dukaki i kopalni dukaki lub są tam jakieś skrzynki z których te medale trzeba wziąć.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!