Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.com.pl
+  Aion Online
|-+  Portal» Organizacja forum» Modyfikowanie postow.
Login:
Hasło:
Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: Modyfikowanie postow.  (Przeczytany 3668 razy)
tr3mm0r
Użytkownik
**

Nick: Tremmor
Legion: Nie gram w tego gniota
Wersja: Europa

subscription cancelled

IGNORUJ
: Luty 21, 2010, 21:28:29

Powodem ,dla ktorego postanowilem zalozyc ten temat jest inny thread utworzony przez naszego ulubienca Yakuze pt. ''Zanim zrobisz gladiatora to''. Autor zmienial tresc tyle razy, ze osoby odpowiadajace na stronach od 3eciej i dalej odnosza sie do calkiem innwgo posta niz osoby ze stron wczesniejszych.

Czy jest mozliwosc wprowadzenia ograniczenia czasu przez jaki poster ma mozliwosc zmiany tego co napisal? Pomoglo by to w utzymaniu tenatu na wlasciwych ''torach'' oraz ukrociloby bledy merytoryczne (zmusiloby forumowiczow do przeczytania zawartosci zanim wysla) oraz tzw. ''sciemy'' (obracanie kota ogonem, stwierdzanie ,ze ''ja tak nie napisalem'', ''nie o to mi chodzilo'', itp. mimo iz orginalny post na to wskazywal jak to bylo w przypadku topikj, o ktorym wspomnialem wyzej).
Reklama
« : Luty 21, 2010, 21:28:29 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
Yakuza
Ekspert

Rasa: Elyos
Legion: ANCIENTS
Serwer: [EU] Telemachus

OmG (-_-) OmG

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Luty 22, 2010, 00:25:25

I tak są błędy w tych edycjach postów, bo mi pisze takie cos często jak chce edytować:

"Nie można zweryfikować URL tej wiadomości"

i to az do czasu kiedy pojawi się nowa odpowiedz.

A co do siebie, to jestem przeciw, jak sami widzicie edytuje posty bardzo często ale to OD RAZU po napisaniu tego, poprawiając zdania żebyście lepiej rozumieli to co chcialem przekazać, ewentualne literówki (znikome) i wole to zrobić zanim ktoś coś napisze bo ktoś źle zrozumiał coś z mojego posta a nie tak jak chciałem to przekazać.
tr3mm0r
Użytkownik
**

subscription cancelled

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Luty 22, 2010, 00:42:02

czy tak od razu to nie wiem. Ba. Smiem twierdzic, ze 24h (czas miedzy zalozeniem a ostatnia dokonana zmiana Twojego tematu) zupelnie =/= OD RAZU. Dodatkowo. Zaprawde cienka to granica miedzy ''zmieniam bo chce byscie lepiej zrozumieli'' a ''zmieniam bo glupoty napisalem az mi wszyscy pocisneli i chce wyjsc z tego cacy''.
Yakuza
Ekspert

OmG (-_-) OmG

IGNORUJ
Odpowiedz 3 : Luty 22, 2010, 04:40:21

Co ty pierdzielisz, NIGDY nie zmieniam postów bo wyszedłem na głupka albo mi pocisneli.
W temacie o którym mówisz zmieniłem tylko noobek na nowy gracz, a "urażonego" wynagrodziłem słono w grze
Mysticariel
Użytkownik
**

Nick: Mystic

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Luty 22, 2010, 08:35:29

Topic bardzo ciekawy , kontynuujcie.
Ja skocze po popcorn

Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!

tr3mm0r
Użytkownik
**

subscription cancelled

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Luty 22, 2010, 08:47:33

Zebys zawalu nie dostal. Co zmieniasz w swoich postach wiesz tylko ty. Mi chodzi o zmiane 1 funkcji forum by takich rzecz jak opisalem uniknac.

Mysticariel
Nie off-topuj bo ci kaza moj avatar pozyczyc
Windtalker
Darczyńca
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Gladiator
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 6 : Luty 22, 2010, 11:13:43

niezależnie od tego, czy, ile, kiedy i pod kogo/czyim wpływem Yakuza coś zmieniał w pierwszy wpisie wątku, pomysł jest rozsądny.

Mysticariel
Nie off-topuj bo ci kaza moj avatar pozyczyc

na hipokryzję zakrawa fakt, że akurat Ty bierzesz się za pouczanie innych.
Gajin
Darczyńca
Zaawansowany użytkownik
*

Nick: Gajin

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Luty 22, 2010, 11:20:29

Obrazek - nie zaladowal sie? powiadam autora!
Yakuza
Ekspert

OmG (-_-) OmG

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Luty 22, 2010, 12:30:56

Ja wiem co napisze m_l_u

Taka opcja jest możliwa, że autor moze edytowac swoje posty tylko do 24,48,72h po ich napisaniu ale tutaj ci jej nie włączą bo tu powstają artykuły, które wymagają aktualizacji, nawet po pół roku, spójrzcie choćby na BRUDNOPIS lub GOTOWE ARTYKUŁY, są tam koreańskie screenshoty które przydałoby się uaktualnić, ale jak niby skoro chcecie blokady czasowej na modyfikacje?
me_love_u
Administrator
Ekspert
*

Odpowiedz 9 : Luty 23, 2010, 15:16:17

http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=6236.msg62902#msg62902
wojowniczka
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 10 : Wrzesień 21, 2010, 09:59:23

Jestem tu wprawdzie dopiero od dzis, ale mam nadzieje, ze moge wlaczyc sie do dyskusji, w kazdym razie na kilku forach, gdzie do tej pory pisalam, zawsze bylo ograniczenie czasowe ( od 15 min do 24h), jak dlugo mozna edytowac post, co uwazam za bardzo sluszne, bo trzeba jednak brac odpowiedzialnosc za to co sie pisze, a podrugie to zmusza do zastanowienia i sprawdzenia swojego posta, zanim sie go odesle
Sob
Ekspert

Klasa: Assassin
Nick: Sob
Serwer: [EU] Perento

Position in queue: 9999/9999

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Wrzesień 21, 2010, 11:23:05

Jestem tu wprawdzie dopiero od dzis, ale mam nadzieje, ze moge wlaczyc sie do dyskusji, w kazdym razie na kilku forach, gdzie do tej pory pisalam, zawsze bylo ograniczenie czasowe ( od 15 min do 24h), jak dlugo mozna edytowac post, co uwazam za bardzo sluszne, bo trzeba jednak brac odpowiedzialnosc za to co sie pisze, a podrugie to zmusza do zastanowienia i sprawdzenia swojego posta, zanim sie go odesle
Cytuj osoby, którym odpowiadasz, problem solved.
Bradgot
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 12 : Styczeń 11, 2017, 16:13:12

Zaintrygowalo mnie to ze mimo ze pisze posty moj licznik postow pokazuje ciagle 2   czy moge wiedziec dlaczego tak sie dzieje? he he wiem wiem dobrze ze sie nie cofa
Kerrigaan
Kerrigaan
ModeratorPlus
Ekspert
*

Klasa: Gladiator
Nick: Kerrigaan
Legion: I Knew You Were Trouble
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 13 : Styczeń 11, 2017, 21:06:32

Pewnie jakiś błąd, liczba twoich wiadomości to ... 3, wiec i tak chyba nie ma to specjalnie znaczenia... i nie reklamuj się pozycjonowaniem w stopce...
Slevin
Użytkownik
**

Klasa: Assassin
Nick: Slevin
Serwer: [PL] Barus

IGNORUJ
Odpowiedz 14 : Styczeń 11, 2017, 22:23:50

Pewnie w dziale "Off-Topic" nie są naliczane posty aby ktoś kto lubi przyspamić nie miał 1000 postów Uśmiech
Strony: [1] 2
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!