Zamknij Witaj! Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto tutaj. Rejestracja jest szybka i nie wymaga wypełniania skomplikowanych formularzy!
www.AionOnline.pl
+  Aion Online
|-+  AionOnline» Klasy» Warrior (Gladiator/Templar)» Gladiator i manastony i crit rate
Login:
Hasło:
Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Gladiator i manastony i crit rate  (Przeczytany 4568 razy)
Yarq1978
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Elyos
Klasa: Gladiator
Nick: Yarq
Legion: brak
Wersja: Europa
Serwer: [EU] Telemachus

IGNORUJ
: Wrzesień 06, 2010, 20:23:03

Witam mam pytanko odnośnie pakowania mannastnow w seta.Jakie jest najlepsze rozwiązanie??.Nosze obecnie polearna i z tego co sam zaobserwowałem i przeczytałem na innych forach to dobra broń dla gladka.Obecnie mam 26 lvl i zastanawiam sie jak prowadzić ta postać i co pakować w sloty.Max crit czy może coś do tego jeszcze.I jak to się przekłada na wyższych lvlach.I na zakończenie pytanie o crit rate,czy jest jakaś bariera która trzeba przekroczyć żeby częściej crity wchodziły.To byłoby na tyle zieki z góry za ewentualne sugestie
Reklama
« : Wrzesień 06, 2010, 20:23:03 »

Zarejestruj konto i zacznij grać!
MechWarrior
ModeratorPlus
Ekspert
*

Klasa: Aethertech
Nick: Gallvatron
Legion: Our Army Come From Deep Within
Serwer: [EU] Spatalos

IGNORUJ
Odpowiedz 1 : Wrzesień 07, 2010, 01:00:34

Crit do 450-500 na 50+lvl-u reszta w attack lecz dużo gladiatorów socketuje sie równierz w HP i acc+25 by miec na 50lvl-u okolo 2000scc (build berserk obniza acc o 200)
Zbieraj na 33lvl polearm niebieski z 13% att speed expert adamantium lub zloty 16% att speed jezeli masz szczescie w dropie i duzo kinah , + raczki 33lvl z 5% att speed i buty z 20% speed.
Narazie socketuj wszystko w crita do osiagniecia 400 na wyzszych lvlach bedziesz juz wiedzial co chcesz socketowac procz crita.
Yarq1978
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 2 : Wrzesień 07, 2010, 09:17:01

Dzięki wielkie mech także tak jak myślałem narazie sam crit pózniej się zobaczy.Jeśli chodzi o crit rate wie ktoś może z czego można go wyciągnąć???
Horadi
Gość

Odpowiedz 3 : Wrzesień 07, 2010, 09:31:25

Dzięki wielkie mech także tak jak myślałem narazie sam crit pózniej się zobaczy.Jeśli chodzi o crit rate wie ktoś może z czego można go wyciągnąć???
podobno w Poecie z rzeki można siecią wyciągać ... poprostu rozwalają mnie takie pytania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 09:34:05 wysłane przez Horadi » Zapisane
Boniek73
Nowy Użytkownik
*

Rasa: Asmodians
Klasa: Templar
Nick: Ashgalor
Legion: Ariel Order
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 4 : Wrzesień 07, 2010, 11:48:37

Horadi widzę że wziąłeś sobie za punkt honoru jechać po każdym co się da.
I jeszcze bezmózgie nabijanie postów gdzie się tylko da.
Człowiek jest świeży w grze i takie pytanie wydaję się normalne, a ty wyskakujesz z takim tekstem. Takie coś natychmiast zniechęca.
MechWarrior
ModeratorPlus
Ekspert
*

IGNORUJ
Odpowiedz 5 : Wrzesień 07, 2010, 11:54:27

Drop Manastonow nie jest w zaden sposob wyselekcjonowany nie jest to zrobione w ten sposob ze bijemy moba A) wypada crit bijemy moba B) wypada atack manaston , droop jest calkowicie randomowy i nie wynika z rodzaju moba lecz jego lvlu , im wyzszy lvl moba bijesz tym jest szansa wydropienia manastonu o wyzszym lvl-u czyli gatunku , np crit strike +8, 10 , 12 , polecami ci tylko zbieranie manastonow attack +2  i sprzedawaniu ich sa bardzo drogie z racji tego ze w crafcie mozna z nich zrobic attack +5 , wiec socketuj sie w crycik jaki zdobedziesz  manastony attack +2 sprzedawaj , i ogolnie nie wyzucaj manastonow do sklepiku w kazdym miescie sa NPC do wymiany syfiastych 3 manastonow na 1 randomowy z szansa dostania lepszego odpowiedniku zielonego manastona , sa to NPC gdzie mozesz rownierz usunac manastony  z swojego ekwipunku.
Horadi
Gość

Odpowiedz 6 : Wrzesień 07, 2010, 13:20:33

Horadi widzę że wziąłeś sobie za punkt honoru jechać po każdym co się da.
I jeszcze bezmózgie nabijanie postów gdzie się tylko da.
Człowiek jest świeży w grze i takie pytanie wydaję się normalne, a ty wyskakujesz z takim tekstem. Takie coś natychmiast zniechęca.
No to jeszcze ponabijam bezmózgowo postów - kolo ma 2x lvl i już się zorientował, że istnieją manastone'y, żarcie i scrolle. Po co więc takie dziwne pytanie?
Yarq1978
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 7 : Wrzesień 07, 2010, 21:23:56

Horadi widzę że jesteś kolejnym 16-to letnim(nie obrażając innych) uberkoksem co się na wszystkich zna i zamiast do szkoły to przed kompem siedzi także proszę nie zabijaj mnie swoją inteligencją bo z pewnością mógłbyś mówić do mnie per pan to jeśli chodzi o twoje wypowiedzi.Mech kolejny raz dzięki ale może zle i niezrozumiale sformułowałem pytanie.Crit rate czyli częstość zadawanie criticala.przykład walisz w moba ze skila za 260 a jak z tego samego skila wsiądzie crit to walniesz go np za 560.z CZEGO MOŻNA WYCIĄGNĄĆ czytaj jaka częsć armora lub broni podnosi crit rate.Grałem w ćabala to moja nie licząc aiona jedyna mmo i tam było tak że crit rate mógł występować z craftu lub zapełniając slot ale tylko w broniach i helmecie.W biżuteri typu ring.Barierą crit rate było 50% mogłeś miec w secie nawet100%ale i tak 50%wiecej nie bylo liczone chyba że miałeś add crit rate,ale to inna historia.Dobra bo się rozpisałem i sorka za zawracanie głowy
MechWarrior
ModeratorPlus
Ekspert
*

IGNORUJ
Odpowiedz 8 : Wrzesień 07, 2010, 21:37:59

Manastony Crit Strike to wlasnie czestotliwosc crita crit strike 450 daje wlasnie 45% lecz o ile byla to wartosc maksymalna w aionie 1,9 tak naprawde nie wiem czy nie zostala zwiekszona w aionie 2.0 duzo osob decyduje sie posiadac wlasnie 500 crita czyli 50% , wiecej raczej nie ma sensu.
StagG
Darczyńca
Ekspert
*

Rasa: Asmodians
Nick: Astii
Serwer: [EU] Perento

IGNORUJ
Odpowiedz 9 : Wrzesień 07, 2010, 21:53:46

450 daje wlasnie 45%
44.5% w pve (soft cap = 44%). W pvp należy odjąć od tego strike resist.
hard cap (w pve) to bodajże 60% (na as były wyliczenia, jakieś 800 crit). W 2.0 dojdzie biżu z strike resist, co w połączeniu z stackowanymi armorami nie będzie wyglądać ciekawie.
Horadi
Gość

Odpowiedz 10 : Wrzesień 08, 2010, 10:21:48

Horadi widzę że jesteś kolejnym 16-to letnim(nie obrażając innych) uberkoksem co się na wszystkich zna i zamiast do szkoły to przed kompem siedzi także proszę nie zabijaj mnie swoją inteligencją bo z pewnością mógłbyś mówić do mnie per pan to jeśli chodzi o twoje wypowiedzi.Mech kolejny raz dzięki ale może zle i niezrozumiale sformułowałem pytanie.Crit rate czyli częstość zadawanie criticala.przykład walisz w moba ze skila za 260 a jak z tego samego skila wsiądzie crit to walniesz go np za 560.z CZEGO MOŻNA WYCIĄGNĄĆ czytaj jaka częsć armora lub broni podnosi crit rate.Grałem w ćabala to moja nie licząc aiona jedyna mmo i tam było tak że crit rate mógł występować z craftu lub zapełniając slot ale tylko w broniach i helmecie.W biżuteri typu ring.Barierą crit rate było 50% mogłeś miec w secie nawet100%ale i tak 50%wiecej nie bylo liczone chyba że miałeś add crit rate,ale to inna historia.Dobra bo się rozpisałem i sorka za zawracanie głowy
MechWarrior wyjaśnił ci jak się mylisz, więc nie będę ciebie juz dalej pogrążał.
Polecam ci również nie korzystać ze słów, których znaczenia nie znasz. Mylisz crit RATE (częstotliwość) z crit damage (obrażeniami), który w Aionie w zależności od klasy może być bardzo randomowy (przypadkowy). Możesz critnąć danym skilem za np. 500, a za chwilkę crit z tego samego skila wyniesie 270. Generalnie mniejszy rozrzut wartości atack w broni ma wpływ na rozpiętość dmg'u. Nie ma co jednak za bardzo na to patrzeć.
Powinieneś nauczyć się używać weavingu (czekasz aż postać zacznie wykonywać autoatak i wtedy szybko używasz skila). Animacja skila połączy się z animacją autoataku i w tym samym czasie wyciśniesz większy dmg
(skill + autoatak).
Jako gladek twoja postać używa x-strike'owej broni, czyli w autoataku z pole wygarniesz tak naprawdę 4-krotnie, z GS-a 3-krotnie, ze swordów 2-krotnie x 2 (2 swordy w łapach).
To tyle merytoryki.
Sądząc po twoim nicku masz, eee ... 32 lata. Jeśli myślisz, że to wystarczy do obrażania ludzi, to jesteś w błędzie, brakuje ci jeszcze kilku latek do mnie Język.
Mam skończone studia i nie widzę potrzeby dalszej kontynuacji nauki. Wstrzymaj się więc z głupimi ocenami na podstawie kąśliwej uwagi, bo wystawiasz na szwank swoją inteligencję.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2010, 14:19:20 wysłane przez Horadi » Zapisane
Yarq1978
Nowy Użytkownik
*

IGNORUJ
Odpowiedz 11 : Wrzesień 08, 2010, 15:08:51

Dzięki za wyjaśnienie,a co do Ciebie Horadi to tak jak pisałem wcześniej to jest moja 2 mmo w poprzednią grałem 3 lata i po prostu pojęcia są trochę inne,przykład:tam każda postać ma podstawowy dmg zakładamy,że z danego skila 200 walniesz moba na danym lvlu,do tego dochodzi crit dmg który wbijasz w sloty biżuteria lub craft i dajmy na to że masz go 120czyli reasumując jeśli ci w moba wejdzie crit to walniesz go za 320 a nie za 200 i jeśli do tego nie masz crit rate 50% to walisz moba z crita raz na 10 skili,ale jeśli go masz wymaganą ilość to na 10 skili wejdzie 8 razy,ale dzięki waszej pomocy już wszystko wiem.Mogłeś od razu napisać jak w ostatnim poście i byłoby z głowy.Ps i nie ja zacząłem obrażać;].Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za wyczerpującą odpowiedz.
Strony: [1]
Drukuj

Skocz do:  

Zarejestruj konto i zacznij grać!