ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Mage
Autor: Vexilla

Mage jest dość słaby podczas samodzielnej walki 1 vs. 1. Posiada małą ilość życia, ale nadrabia to ogromnym atakiem magicznym. Jest to doskonała postać do gry zespołowej. Wraz z Warriorem tworzy doskonały duet. Mag dosięga swoich przeciwników na odległość. Wybierając grę Magiem możemy wybrać pomiędzy rozwojem postaci jako Sorcerer lub Spiritmaster (Summoner). Obie klasy są bardzo widowiskowe i sprawiają dużo przyjemności podczas gry.


Sorcerer
to wybór dla Ciebie, jeśli tylko uosabiasz ideę ofensywnego magika. Dokonując tego wyboru otrzymasz możliwość posługiwania się czarami czterech żywiołów: ogień, woda, wiatr i ziemia. Poprzez swoje czary będziesz mógł zadać bardzo duże obrażenia na dystans, co pokaże jak bardzo jesteś niebezpieczny w walce, ale jednak pamiętaj, że siłę Twoich czarów równoważy słaba żywotność. Czary jakie otrzymasz do dyspozycji nie będą jedynie zadawały obrażeń, ale i mogą spowodować różne inne efekty, np. zamrozić przeciwnika. Najlepszym pomysłem dla Ciebie będzie gra w drużynie, gdzie Twoje potężne czary nie raz wyratują towarzyszy z opresji, a Ty sam będziesz chroniony przed walką wręcz. Gra w pojedynkę będzie trudniejsza i zaleca się ją tylko doświadczonym graczom, to jednak sprawia, iż jest to profesja jeszcze ciekawsza, czyż nie? Twoje możliwości grając Sorcererem nietrudno docenić, więc na pewno będziesz cieszył się nie małym powodzeniem. Pamiętaj też, że prawdopodobnie będziesz posiadać najbardziej widowiskowe skille.


Spiritmaster to jedna z najciekawszych profesji dla Ciebie. Jego styl gry polega na przywołaniach, ale nie są to oszałamiające ilości w gruncie rzeczy nieciekawych stworów, których spotykamy mnóstwo w grze. Spiritmaster swoimi umiejętnościami odwołuje się do Duchów Żywiołów, powalając przywołać Ci Duchy Ognia, Wiatru, Wody i Ziemi. Poszczególne duchy różnią się nie tylko nazwą i wyglądem, ale całym stylem walki. Duchy Wiatru i Ognia będą wspomagać Cię w walce wręcz, przy czym Duch Wiatru będzie zadawał większe obrażenia i częściej będzie uników ciosów przeciwnika, lecz będzie mniej wytrzymały od swojego Ognistego kuzyna. Duchowi Wody możesz powierzyć walkę na dystans oraz leczenie i magiczne wsparcie, zaś Duch Ziemi może odgradzać przeciwników od Ciebie, dzięki swoim umiejętnościom obronnym. Dodając do specjalizacji to, że nie każdego ducha będziesz mógł wezwać jednocześnie, gra Spiritmasterem będzie wymagać od Ciebie przemyślanej taktyki. Smaczku jednak dodaje fakt, że każdy z twoich duchów ewoluuje w coraz silniejsze formy. Nie musisz ograniczać się do przywołania duchów! Będziesz również posiadał bardzo ciekawe czary m.in. potrafiące spowodować, że przeciwnik straci zainteresowanie swoim celem, będziesz mógł go również spowolnić, czy nawet unieruchomić. Jeśli odczuwasz w sobie instynkt hodowcy, czy też lubisz niekonwencjonalną grę nie pożałujesz wyboru Spiritmastera!


  

Sorcerer
  


Spiritmaster
  

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!