ForumDodaj do ulubionych (Tylko IE)Ustaw jako startowa (Tylko IE)Kana3 RSS

 
 

Pobieranie

Menu

Strona główna
Forum

FAQ
Opis gry
Instalacja gry
Wymagania sprzętowe
Silnik CryEngine

Dotacja
Galeria

Dodaj artykuł

Żywioły
Divine Power
Historia Atreii

Rasy
Elyos
Asmodian
Balaur (NPC)

Klasy
Warrior
Priest
Scout
Mage

Multimedia
Filmy
Tapety
Dla graczy
Wygaszacze

AionOnline
    Aion Online - Polski Portal
Zarejestruj konto i zacznij grac!

Priest
Autor: Vexilla

Priest to postać oparta na sile woli. Priest potrafi chronić zarówno siebie jak i towarzyszących graczy. Dobrze radzi sobie w walce na odległość. Potrafi też leczyć i wskrzeszać. Jest to postać supportu w party. Nie wymaga skomplikowanej taktyki podczas gry zespołowej. Gra samodzielna jest natomiast bardziej skomplikowana. Priest nie jest bardzo żywotny więc lepiej grać nim w party. Wybierając Priest mamy dwie drogi rozwoju postaci - jako Cleric lub Chanter.


Cleric
należy do profesji najlepiej sprawdzających się w drużynie. Dzięki jego umiejętnościom możesz leczyć i wspomagać swoich przyjaciół, ale Twoja rola nie musi ograniczać się tylko do supportu innych. Gdy zajdzie taka potrzeba będziesz mógł stanąć do walki z młotem w dłoni lub też użyć czarów bardziej ofensywnych. Na pewno będziesz miał bardzo szeroki wachlarz zagrywek oraz możliwości rozwoju czyniąc grę jeszcze bardziej fascynującą. Chociaż gra w pojedynkę będzie znacznie trudniejsza to możesz się spodziewać, że  Cleric jest najlepszym wyborem jeśli poszukujesz wyzwań w grze! Każda drużyna będzie potrzebować właśnie Ciebie jeśli tylko zdecydujesz się na tą profesję.


Chanter sprawi, że staniesz się najlepszym wzmocnieniem dla każdej drużyny. Dzięki swoim umiejętnościom będziesz mógł wzmacniać obronę jak i zwiększać siłę ataku przyjaciół. Mnogość czarów da Ci wiele możliwości i zapewni łatwą adaptację nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Jako Chanter jesteś przeznaczony niemal wyłącznie dla gry drużynowej i nie sposób będzie przecenić Twoją ogromną przydatności dla każdej grupy. Najlepiej sprawdzisz się z dala od centrum walki, skąd będziesz mógł doskonale dowodzić kolegami i kontrolować walkę, ale zaatakowany nie pozostaniesz bezbronny i możesz zaskoczyć przeciwnika kilkoma ofensywnymi umiejętnościami. Jeśli lubisz grać w drużynie i wspierać przyjaciół Chanter jest wyborem dla Ciebie!


  

Cleric
  


Chanter
  

Zapraszamy do dyskusji na temat tego artykułu i podsyłania wszelkich sugestii.
Będziemy wdzięczni za uwagi i sygnały dotyczące ewentualnych błędów.
By wysłać swój komentarz lub sugestie - odwiedź nasze forum!

Panel

Login:
Hasło:
Rejestracja

Shoutbox

Musisz być zalogowany aby pisać wiadomości


Archiwum

Dotacja

Stan konta portalu.

Potrzeba: 427 zł
Zebrane: 424 zł
Brakuje: 3 zł

Dotacja

Ostatnie


Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć


Więcej

www.aiononline.com.pl - Aion Online - Polski Portal - wszystkie prawa zastrzeżone!